m

 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS TRIATHLON MATEMATYCZNY

             Drodzy uczniowie i rodzice informuję, że Fundacja Rozwoju Edukacji Matematycznej przy dofinansowaniu Fundacji mBanku realizuje projekt "Triathlon matematyczny".

              Przedmiotem tego projektu jest ogólnopolski konkurs matematyczny dla uczniów szkół podstawowych. Konkurs składa się z trzech konkurencji. Dla każdej klasy przewidziany jest odpowiedni stopień trudności, zgodnie z obowiązującą podstawą programową. Konkurencje to nic innego, jak ciekawe zadania i łamigłówki matematyczne do rozwiązania.

             Od 20 listopada do 10 grudnia: przez 3 tygodnie, co piątek na stronie internetowej konkursu publikowane będą zadania do rozwiązania przez uczestników. Wśród uczniów, którzy prawidłowo rozwiążą wszystkie konkurencje triathlonu rozlosowane zostaną nagrody (18 tabletów i 30 pendrive’ów).

             Udział w konkursie jest bezpłatny. Serdecznie zapraszam uczniów do zarejestrowania się na platformie konkursowej i zmierzenia się z przygotowanymi dla nich wyzwaniami.

Renata Boduch

wstecz